• E-mail (Jūsu logins):
  Parole:
  Ieeja
  Iziet
   
 •  
  E-mail (Jūsu logins)*:
  Parole*:
  Parole vēlreiz*:
  Vārds*:
  Uzvārds*:
  Mob. Tāl.*:
  Piekrītu noteikumiem resursu Naudas Nams
  Ieeja
  Iziet
11-09-2017 14:05

Irma zaudējumi bija zemāki par prognozēm

  Irma pagriezās ielās upēs, pārsteidzot Karību salas un Florida ar vardarbīgu spēku, 4,7 miljoni māju palika bez elektrības, un miljoniem cilvēku tika īslaicīgi evakuēti. Bet pat pēc ūdens ierašanās daži valsts dienvidu daļas iedzīvotāji atradās veiksmīgi, jo vislielākās prognozes nebija pamatotas. Iedzīvotāji ielās nonāca jau svētdienas vakarā, neskatoties uz vakara zvans un kritušajiem kokiem, lai staigāt ar dzīvniekiem un pēc viesuļvētras iegūtu svaigu gaisu. Saskaņā ar Enki pētījumu, kopējie zaudējumi no iepriekšējā gada 200 miljardiem samazinājās līdz 49 miljardiem ASV dolāru.

 
Ciklons ASV svētdien plkst. 9:00 svētdien atklājās ar vētras 4. kategoriju, vēja ātrums sasniedza 130 mph, kas izpostīja plānu salu ķēdi, un pēc tam pārsteidza Miami, turpinot slaucīt pa krastu. Pat vājināšanās dēļ viesuļvētra radīja nopietnus draudus Tampajai, kuras seklajā līcī un fiziskās aizsardzības trūkumā tas bija ļoti neaizsargāts pret viesuļvētru.
 
Finanšu zaudējumu novērtējums joprojām ir samazinājies. Enka pētniecības Chuck Watson prognozēja, ka zaudējumi ir aptuveni 200 miljardi ASV dolāru. Tomēr viesuļvētra atviegloja otro kategoriju, sasniedzot Tampa līci. Tādējādi kaitējums varētu sasniegt 49 miljardus ASV dolāru, apdrošinātāji zaudēs aptuveni 19 miljardus dolāru. Hurricane Katrina izraisīja 160 mljrd. USD zaudējumu pārrēķinu 2017. gadā.
 
Irma Karogi pēc Pummeling Miami, nosūtot bojājumu prognozes uz leju, Bloomberg, 10. septembris
 

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam.