• E-mail (Jūsu logins):
  Parole:
  Ieeja
  Iziet
   
 •  
  E-mail (Jūsu logins)*:
  Parole*:
  Parole vēlreiz*:
  Vārds*:
  Uzvārds*:
  Mob. Tāl.*:
  Piekrītu noteikumiem resursu Naudas Nams
  Ieeja
  Iziet
12-09-2017 14:38

Ziemeļkoreja pāriet uz kriptogrāfijas valūtām

 Ziemeļkoreja ir pastiprināt centienus, lai nodrošinātu režīmu Bitcoin un citi kriptonauda, ​​ko var izmantot, lai apietu tirdzniecības ierobežojumus, tostarp jaunām ANO sankcijām.

 
Saskaņā ar izpētes aģentūra interneta drošības FireEye Inc, hakeri režīms Kim Jong-un palielinot intensitāti uzbrukumiem kriptovalyutnye tirgiem Dienvidkorejā, kā arī saistītās tīmekļa vietnes. Viņi arī kreka ziņu vietni angļu valodā, iekasē maksājumus no WannaCry bloķētāja.
 
Kim ir ieinteresēta kriptogrāfijas valūtās, jo pieaug šī sektora popularitāte, kā arī cenu pieaugums. Faktori, kas noveda pie panākumiem rūpniecībā: nespēju valsts kontroles un anonimitāti, un viņi spēlē ar kriptonauda nežēlīgu joku, jo šie instrumenti tiek plaši izmantoti, lai piesaistīt līdzekļus nelikumīgiem darījumiem un naudas atmazgāšanu, bet tagad mēs runājam par to, izmantojot kriptonauda cilvēks, kurš draud izmantot kodolieročus pret Amerikas Savienotajām Valstīm. Eksperti ir pārliecināti, ka Ziemeļkoreja arvien vairāk iesaistīsies šajā procesā, stingrāk piemērojot sankcijas un arvien vairāk izmantojot kriptogrāfijas valūtu.
 
Jaunās ANO sankcijas pieskārās tekstilizstrādājumu eksportam, tādēļ Drošības padome uzskatīja, ka šie pasākumi ierobežotu valsts spēju piesaistīt cieto valūtu.
 
Kopš gada sākuma FireEye ir apstiprinājusi uzbrukumus vismaz trim Dienvidkorejas apmaiņām, tostarp vienu veiksmīgu maijā. Tajā pašā laikā, vietējie plašsaziņas līdzekļi ziņoja, ka Seula Exchange Yapizon zaudēja vairāk nekā 3800 Bitcoin (aptuveni $ 15 miljoni. Pie pašreizējā likme), tomēr FireEye paziņot, ka skaidru pierādījumu par Ziemeļkorejas iesaistīšanos šeit nav.
 
Ziemeļkorejas amatpersonas noliedz valsts dalību jebkuros kiberuzbrukumos, tostarp 2014. gadā Sony Pictures Entertainment izmēgināšanai.
 
Saskaņā ar Starptautiskās centra kiberdrošības politikas Austrālijas Stratēģiskās politikas institūts, Vispārējās izlūkošanas biroja kuru persona paklausa Kima Čen Ynu, kas nodarbojas ar kibernoziegumu spiegošanas darbībās no tīkla uz break-ins, vidēji apmēram 6000 darbinieku.
 
FireEye teikt, ka, ja nepieciešams, konvertēt Bitcoins vai ēteri dolāru vai Vaughn, iespējams, sākumā viņi apmainījās savus aktīvus, lai sarežģītāka izsekot valūtu, piemēram, monēras, un pēc tam atsaukt fiatnuyu valūtā. Līdzīga metode ir izmantota pēdējā mēneša laikā izņemt līdzekļus no Bitcoin maki, kas tika izmantoti, lai pārsūtītu līdzekļus WannaCry.
 
Ziemeļkorejas hackers Step Up Bitcoin Attacks, Bloomberg, 11. septembris
 

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam.