• E-mail (Jūsu logins):
  Parole:
  Ieeja
  Iziet
   
 •  
  E-mail (Jūsu logins)*:
  Parole*:
  Parole vēlreiz*:
  Vārds*:
  Uzvārds*:
  Mob. Tāl.*:
  Piekrītu noteikumiem resursu Naudas Nams
  Ieeja
  Iziet
12-09-2017 14:43

Āzija turpina globālo akciju ralliju, obligācijas samazināsies

 Āzijas krājumi turpināja pieaugt pēc tam, kad S & P 500 sasniedza rekordaugstu līmeni, Treasuries samazinājās, savukārt mazāki būtiski zaudējumi no viesuļvētras Irma atbalstīja prognozes par pakāpenisku ASV ekonomikas izaugsmi. Japānas Topix indekss pirmo reizi pievienojās lielākajam rallim 3 mēnešos, bet Dienvidkorejas un Austrālijas krājumi samazinājās. S & P 500 indekss palielinājās līdz maksimālajam līmenim kopš aprīļa, tuvojoties mēneša pirmajam ieraksta līmenim. Dolomāra indekss Bloomberg stabilizējās pēc daļējas maiņas pēc pagājušās nedēļas krituma. Eļļa arī turpināja pieaugt, pamatojoties uz pārāk negatīvām prognozēm par Irma radītajiem zaudējumiem.

 
Dinamika bija par labu riskantiem aktīviem, kuri dienas gaitā sāka atgūt savas pozīcijas, un pēc tam Āzijas sesijas laikā, arī pateicoties ziņām par to, ka Ziemeļkorejai nav provokatīvas darbības. ANO Drošības padome vienbalsīgi pieņēma lēmumu par turpmāku sankciju ieviešanu attiecībā uz raķešu palaišanu un kodolizmēģinājumiem, atsakoties no naftas piegādes embargo un personiskām sankcijām, lai iesaldētu Kim Jong-un.
 
Tokijas Japānas indekss Topix pieauga par 1% no 14 stundām. Austrālijas S & P / ASX 200 pievienoja 0,6%. Dienvidkorejas Kospi pieauga par 0,2%. S & P 500 indeksa nākotnes darījumi bija zemi, kad pirmdien indekss pieauga par 1,1%. MSCI Āzijas-Klusā okeāna reģiona indekss pieauga par 0,3%. Dollar Indekss Bloomberg parādīja vienotu dinamiku otrdien pēc pieauguma 0.6% pirmajā pieauguma vairāk nekā nedēļu pirmdien. Dati par ASV patēriņa inflāciju ceturtdien varētu palielināt bažas par inflācijas izredzēm. Klāja dinamika tika sasniegta 2,13% pēc pirmdienas pieauguma par 8 bāzes punktiem.
 
Āzija paplašina globālo akciju ralliju kā obligāciju slīdni, Bloomberg, 12. septembris
 

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam.