• E-mail (Jūsu logins):
  Parole:
  Ieeja
  Iziet
   
 •  
  E-mail (Jūsu logins)*:
  Parole*:
  Parole vēlreiz*:
  Vārds*:
  Uzvārds*:
  Mob. Tāl.*:
  Piekrītu noteikumiem resursu Naudas Nams
  Ieeja
  Iziet
21-11-2017 15:01

Āzijas krājumi palielinās; Dolārs un Valsts kase liecina par nelielu dinamiku

 Krājumi Āzijas reģionā daļēji atguvusies pēc izņemšanas, kamēr Ķīnas krājumi atjaunojās pēc nesenā krituma, tirgotājiem ir samazināts pakāpi bažas par ASV nodokļu reformu un Eiropas politikas jautājumiem saistībā ar apcirpto jo brīvdienas no darba nedēļas ASV. Valsts kases un dolārs parādīja nelielas izmaiņas dinamikā.

 
Šķiet, ka šķiet, ka Āzijas akcijas atkal pārbauda desmitgades maksimālās vērtības, jo Tokijas un Honkongas akcijas uzrādīja stabilu pieaugumu. Ķīniešu krājumi varēja rallija, galvenais ieguldījums izaugsmē nāca no finanšu uzņēmumiem, jo ​​investori novērtēja brīdinājumu pret pārmērīgu pieaugumu, kā arī valdības rīcību, lai apkarotu ēnu banku sektoru, kas ietekmē investoru uzticību. Ceturtdien ASV pateicības dienas dēļ ASV tirdzniecības apjoms, iespējams, tiks samazināts šonedēļ.
 
Austrālijas dolārs samazinājās līdz 5 mēnešiem pēc Centrālās bankas pieņēmuma, ka procentu likmes ilgāk var palikt zemām. Kopš pēdējās sesijas, kad parādījās pirmo pieaugumu pēdējās 5 dienās, dolāra kurss nedaudz mainījās. Zelts bija vislielākais kritums kopš septembra, kad dolāra pieaugums samazināja dārgmetālu cenu, tostarp sudraba un platīna cenu. Eļļa atgūst pēc samazināšanās, maksimāli 2 gadi. Turcijas lira samazinājās līdz minimumam salīdzinājumā ar dolāru. Valsts aktīvu vērtība samazinājās pēc Erdogan uzbrukumiem Centrālās bankas politikai. Priekšsēdētājs ir neapmierināts ar augstām procentu likmēm kā inflācijas apkarošanas pasākumu.
 
Japānas indekss Topix pieauga par 0,7% sesijas beigās Tokijā. Austrālijas S & P / ASX 200 pieauga par 0,3%. Indijas Kospi indekss Seulā pieauga par 0,2%. Honkongas Hang Seng pieauga par 1,1%. MSCI Āzijas un Klusā okeāna reģiona indekss palielinājās par 0,07%, bet maksimālais līmenis slēgts kopš 2007. gada.
 
Āzijas Krājumu Avanss; Dolārs, Treasuries Steady, Bloomberg, 21. novembris
 

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam.