• E-mail (Jūsu logins):
  Parole:
  Ieeja
  Iziet
   
 •  
  E-mail (Jūsu logins)*:
  Parole*:
  Parole vēlreiz*:
  Vārds*:
  Uzvārds*:
  Mob. Tāl.*:
  Piekrītu noteikumiem resursu Naudas Nams
  Ieeja
  Iziet
01-12-2017 16:36

OPEC un Krievija ir pagarinājušas vienošanos, lai samazinātu ražošanu līdz 2018. gada beigām

 OPEC un ārpus OPEC valstis, Krievija rezultātā ir panākuši vienošanos par ceturtdien paplašināt darījumu līdz 2018. gada beigām, mēģinot veikt pēdējo soli, lai novērstu lieko eļļu tirgū, bet turpmākās iespējamās sākuma izstāšanos no līguma, ja pārkaršanas tirgus.

Krievija un OPEC, ievērojami samazināt ražošanu šogad skaidri dots saprast, ka jums ir nepieciešams, lai saņemtu no darījuma, lai novērstu rašanos trūkums tirgū un pārāk strauja cenu kāpumu, kas būs no ASV puses. Krievija var darīt daudz zemāku cenu par barelu sabalansēt budžetu, nevis Saūda Arābijas, kas pašlaik tiek izstrādāts izvietojumu ARAMCO akcijām nākamgad un varētu izdarīt savus ieguvumus no jēlnaftas cenām.

Pašreizējais ražotāju darījums, kurā viņi samazināja ražošanu par apmēram 1,8 miljoniem barelu dienā, lai mēģinātu stimulēt naftas cenas, beidzas martā. Saūda Arābijas enerģētikas ministrs Khalid Al-Falih teicis reportieriem, ka OPEC + paplašina darījumu 9 mēnešus līdz 2018. gada beigām, un tas tika pilnībā pārdots cenā. Tika arī nolemts ierobežot Nigērijas un Lībijas ražošanas apjomu līdz 2017. gada līmenim, zem 2,8 miljoniem barelu. Gan valstis kļuva par izņēmumiem darījumā sakarā ar nemieriem valstīs un ražošanas līmeni zem normas. Naftas cenas pārvarēja 60 ASV dolārus, Krievija pauda bažas, ka pagarinājums uz visu 2018. gadu varētu veicināt naftas ražošanas pieaugumu ASV, kas nav iesaistīts darījumā. Nākamā OPEC + sanāksme notiks 2018. gada jūnijā, un tā dos iespēju pielāgot nolīgumu, pamatojoties uz tirgus apstākļiem.

OPEC, Krievija vienojas par naftas izgriezuma pagarināšanu līdz 2018. gada beigām, Reuters, 1. decembris

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam.