• E-mail (Jūsu logins):
  Parole:
  Ieeja
  Iziet
   
 •  
  E-mail (Jūsu logins)*:
  Parole*:
  Parole vēlreiz*:
  Vārds*:
  Uzvārds*:
  Mob. Tāl.*:
  Piekrītu noteikumiem resursu Naudas Nams
  Ieeja
  Iziet
01-12-2017 16:40

Jaukta Āzijas krājuma dinamika, kamēr tiek pieņemts lēmums par ASV nodokļu reformu

 Āzijas krājumi svārstās pēc sākotnējās izaugsmes korekcijas pagājušā mēneša sākumā, savukārt nākotnes līgumi par S & P 500 indeksu samazinājās kā jaunas grūtības ASV nodokļu reformā. Pirms nedēļas pirms balsošanas par nodokļiem dolārs nāca pie pirmā izaugsmes nedēļas.

Japānas akcijas ir atteikušojušas daļu no izaugsmes, kas sākotnēji palīdzēja Nikkei 225 atgriezties pie maksimālās vērtības 25 gadu laikā, kas tika sasniegts novembrī. Austrālijā pieauga arī akcijas, kas svārstījās starp izaugsmi un samazināšanos Honkongā. Valsts kases turpināja samazināties, bet desmitgades ienesīgums pārsniedza 2,4% līmeni. Pēc tam, kad Senāts pārtrauca balsošanu par rēķinu līdz pat piektdienai, tas bija spiests izdarīt spiedienu, kas var norādīt uz rēķina īstenošanas problēmu iespējamību.

Dow Jones indekss pārvarēja 24 000 atzīmi pēc tam, kad Džons McCains bija atbalstījis nodokļu rēķinu, un S & P 500 indekss pēc maksimālā izaugsmes perioda kopš 2007. gada ir pieaudzis, jo tehnoloģiju nozares daļa atkal pieauga. Topix indekss nedaudz mainīja dinamiku Tokvonā līdz 12:38, Nikkei 225 indekss palielinājās par 0,2% pēc sākotnējā lēciena par 1,2%, pieskaroties maksimālajam līmenim kopš 1992. gada. Austrālijas S & P / ASX 200 pieauga par 0,2%. Kospi indekss pieauga par 0,1%. Honkongas Hang Seng samazinājās par 0,2%. Šanhajas saliktais indekss samazinājās par 0,4%. S & P 500 indeksa nākotnes darījumi samazinājās par 0,3%. Fonda rādītājs pieauga par 0,8% līdz rekordaugstam Ņujorkā. MSCI Āzijas un Klusā okeāna reģiona indekss samazinājās par 0,2%. Bloomberg dolāra indekss samazinājās par mazāk nekā 0,1%.

Krājumi Āzijā, jaukti kā ASV Nodokļu rezultāts ir gaidīts, Bloomberg, 1. decembris

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam.