• E-mail (Jūsu logins):
  Parole:
  Ieeja
  Iziet
   
 •  
  E-mail (Jūsu logins)*:
  Parole*:
  Parole vēlreiz*:
  Vārds*:
  Uzvārds*:
  Mob. Tāl.*:
  Piekrītu noteikumiem resursu Naudas Nams
  Ieeja
  Iziet
22-12-2017 12:48

Eiro samazinās, obligāciju ienesīgums pieaug

 Ienesīgums par etalona obligācijas parāda nozīmīgākais nedēļas pieaugumu kopš septembra, jo investori šobrīd procesā tālāku ekonomikas izaugsmi izvērtēšanai, un samazināt stimulus par daļu no centrālajām bankām. Āzijas krājumi pieauga pēc ASV etalona indeksi noslēdza ar pieaugumu, savukārt Japānas TOPIX indekss ir tendence palielināties pirmajā nedēļā pēdējo divu mēnešu laikā pret fona zemu tirdzniecības apjomiem. Eiro krita pēc separātistu partiju triumfa pēc Katalonijas reģionālajām vēlēšanām, kas atkal norāda uz politiskās krīzes atsākšanos Spānijā. Valsts kases ir atguvusies no nedēļas kritumiem, lai gan no klājiem pēc klājiem joprojām ir sasniegti aptuveni 2,5%, sākot no marta.

Kaut arī akcijas no Amerikas Savienotajām Valstīm uz Āziju sākotnēji samazinājās pēc tam, kad Kongress apstiprināja nodokļu reformu, indeksi atkal pieauga pēc nedēļas beigām. "Nodokļu samazinājumi ASV korporācijas radīs ieņēmumu pieaugumu, kā arī sniegt vispārēju pozitīvu ietekmi uz ekonomiku", - teica Haydeyuki Ishiguro, vecākais stratēģis pie Daiwa Securities Co. Tokijā.

Dollaram nedaudz mainījās dinamika, naftas tirdzniecība pārsniedz 58 ASV dolārus par barelu. Bloomberg preču indeksam nedēļas beigās būtu jāpabeidz izaugsme, kas tuvojas maksimāli ilgāk nekā 2 nedēļām. Japānas Topix Tokijas tuvumā pieauga par 0,4%, bet Nikkei 225 - par 0,2%. Honkongas Hang Seng pieauga par 0.3%, Shanghai Composite nedaudz mainīja dinamiku. Galvenais indekss ceturtdien palielinājās par 0,2% līdz 2 684,57. Klāju ienesīgums bija 2,48% pēc tam, kad ceturtdien samazinājās par 2 bāzes punktiem.

Obligāciju ienesīgums paredzēts iknedēļas avansam, eiro samazinās, Bloomberg, 22. decembris

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam.