• E-mail (Jūsu logins):
  Parole:
  Ieeja
  Iziet
   
 •  
  E-mail (Jūsu logins)*:
  Parole*:
  Parole vēlreiz*:
  Vārds*:
  Uzvārds*:
  Mob. Tāl.*:
  Piekrītu noteikumiem resursu Naudas Nams
  Ieeja
  Iziet
27-12-2017 14:06

Līdz 2020. gada beigām bitkīns par 1 miljonu dolāru?

 27. decembra rītā biksīta izmaksas palielinājās līdz 16,500 USD, kas pirmo reizi kopš decembra 22. decembra, pirms Ziemassvētkiem, palielinājās. Analītiķi, tostarp Dž. McAfee un kriptfederācijas fonda Ari Paul līdzdibinātājs, izteica optimistisku attieksmi pret īsās un vidējā termiņa perspektīvām bitkīnam, ņemot vērā pēdējo impulsu un kopējo vērtības pieaugumu 2017. gadā.

Makafī rakstīja: "Kā es prognozēju, bitēīns atjauno savu pozīciju, strauji rakstot pēc Ziemassvētkiem. Līdz šim šis ir labākais kriptogrāfijas valūtas instruments, un es pārliecinoši prognozē 1 miljonu dolāru līdz 2020. gada beigām. " No vēsturiskā viedokļa bitcoīns uzrādīja tendenci atgūties pēc katras lielās korekcijas, sasniedzot jaunus vēsturiskos augstumus dažu nedēļu laikā. Tādējādi straujākā atveseļošanās pēc Ziemassvētkiem tiek prognozēta lielākajai daļai kriptogrāfijas valūtas tirgus dalībnieku.

McAfee prognozes ir vērts pievērst uzmanību, jo līdzīgus novērtējumus izteica arī citi ieguldītāji, tostarp Overstock CEO Patrick Bern un Mike Novograts. Analītiķi uzskata, ka, tiklīdz tirgus kapitalizācija Bitcoins pārvarēt zīme triljonu dolāru, kriptonauda var pārsniegt apjomu tradicionālo aktīvu tirgos, zelts, piemēram, kā arī iekļūt pasaules ārzonas banku tirgū. Pašlaik nav skaidrs, vai Bitcoin Core sāks atjaunināšanu, kas palielinās bloka izmēru, lai novērstu tīkla sastrēgumus. Lielākā daļa lietotāju bitcoīnu maksā $ 3- $ 5 par darījumu. Šāda augsta komisija izsauc lietotājus no darījumiem zem 30 ASV dolāru.

Bitcoin cena palielinās līdz 16,500 ASV dolāriem; $ 1 miljons līdz 2020. gada beigām ?, CCN, 27. decembris

Prece ir veiksmīgi pievienota grozam.